Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Łukasz1987
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3047
Stary 11.09.2010, 08:24
Rozumiem że na sektorze G (od strony Błoń) każdy siada gdzie chcę i nie ma żadnej rezerwacji miejsc i tam będzie znajdował się młyn. Natomiast na innych sektorach będzie obowiązywała numeracji miejsc z biletów
Odpowiedz cytując