Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Łukasz1987
Senior Member
Od: 03.2006
Offline
#
3047
11.09.2010, 08:24
Rozumiem że na sektorze G (od strony Błoń) każdy siada gdzie chcę i nie ma żadnej rezerwacji miejsc i tam będzie znajdował się młyn. Natomiast na innych sektorach będzie obowiązywała numeracji miejsc z biletów
Łukasz1987
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Łukasz1987
Znajdź inne posty napisane przez Łukasz1987