Za 20 złotych można obejrzeć mecz Wisły na nowoczesnym (mimo wielu niedoskonałości

stadionie. Niech mi ktoś powie, że drogo to nie uwierzę. Takich miejsc jest ponad 5000, więc jak ktoś nie ma kasy to leci za 2 godziny pod stadion i kupuje te wejściówki, żeby później nie płakał, że zabrakło. Chciałby ktoś zobaczyć mecz z wysokości nowej trybuny - proszę bardzo, za 30 zł. Co prawda to tylko narożniki, ale z tego co pisano po meczu reprezentacji, widoczność jest bardzo dobra. Reszta dla tych, którzy chcą tylko mecz oglądnąć i chcą mieć jak najlepszą widoczność. Takich ludzi też nie brakuje, więc bilety powinny zejść.
Ludzie za 2 dychy to chodziło się na mecze na dawne C ( jakieś dwa lata temu) czy na SS. To naprawdę jest bardzo dobra cena.