Temat: Bilety
Wy¶wietl pojedynczy post
B±ku1983
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Sk±d: Płaszów Stary

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3046
Stary 11.09.2010, 08:20
Za 20 złotych można obejrzeć mecz Wisły na nowoczesnym (mimo wielu niedoskonałości stadionie. Niech mi ktoś powie, że drogo to nie uwierzę. Takich miejsc jest ponad 5000, więc jak ktoś nie ma kasy to leci za 2 godziny pod stadion i kupuje te wejściówki, żeby później nie płakał, że zabrakło. Chciałby ktoś zobaczyć mecz z wysokości nowej trybuny - proszę bardzo, za 30 zł. Co prawda to tylko narożniki, ale z tego co pisano po meczu reprezentacji, widoczność jest bardzo dobra. Reszta dla tych, którzy chcą tylko mecz oglądnąć i chcą mieć jak najlepszą widoczność. Takich ludzi też nie brakuje, więc bilety powinny zejść.
Ludzie za 2 dychy to chodziło się na mecze na dawne C ( jakieś dwa lata temu) czy na SS. To naprawdę jest bardzo dobra cena.
if You only knew the power of the Dark Side
Odpowiedz cytuj±c