Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Rasialdo
Senior Member
Od: 06.2006
Offline
#
3044
11.09.2010, 08:05
Czasami wydaje mi się,że część osób to chciałaby bilety za darmo, a nawet powinni jeszcze dorzucać darmową kiełbaskę z pepsi.
Rasialdo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rasialdo
Znajdź inne posty napisane przez Rasialdo