|
Słabo widzę zapełnienie tego stadionu nawet w tej formie,w jakiej jest on teraz oddany. Przypominam, że mieliśmy już stadion który miał 21 tysięcy pojemności. Drużyna grała lepiej, ceny biletów były niższe, sytuacja gospodarcza w Polsce była znacznie lepsza. A i tak zapełnilismy go jedynie chyba dwa razy.
Przypominam, że poza tym, że mamy nowy stadion nie zmieniło się nic w podejściu do kibiców, zwłaszcza tych którzy maja zapełnić droższe części stadionu. Nie ma sprzedaży internetowej biletów, nie można zapłacić kartą w Wiślackim Świecie, nie ma parkingów etc.
Ja kupuje bilety tańsze i mnie to rybka. Ale panu B. życze powodzenia w zapełnianiu sektora C za 50 zł.
To jest mecz z Koroną, jakie będą ceny na Legię ?
|