Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3040
Stary 11.09.2010, 01:42
To se usiądź, kto Ci broni?
Jakiej bramki, rogu czy innego winkla? Byłeś na meczu repry przy Reymonta? Ja byłem i zastałem coś co przerosło moje oczekiwania tym bardziej że naczytałem się mnóstwo felietonów na temat jakże chujowego stadionu. Przerosło w sensie pozytywnym. Nawet z narożników masz zajebisty widok. A może byłeś tyle że masz takie wymagania że włodarze Bayernu czy Manchesteru nie potrafiliby Ci sprostać.

I nie przesadzajmy, to coś z drugiej strony Błoń ma bilety od 15 do 40 zł. Różnica przy jednym sektorze 5 zł, przy drugim 10 zł. A porównujemy Wisłę do Cracovii gwoli przypomnienia. Wiec to tak jakby ceny biletów na Wiśle oscylowały w granicach tych z klubów A-klasowych. Władze poszły na rękę i chwała im za to. Po oddaniu całego stadion z pewnością bilety jeszcze stanieją.
Ostatnio edytowane przez element : 11.09.2010 o godz. 01:58.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując