Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
nicolas
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3039
Stary 11.09.2010, 01:24
No dobra, ale ja bym na przykład chciał se usiąść na środku trybuny wschodniej, na pięterku oczywiście, mieć dobry widok, czyli generalnie standardzik - ide na stadion, se oglądam, bez wychylania się zza bramki czy jakiegoś rogu czy innego winkla.. i oto mam płacić za ten niebanalny luksus 50zł, w polskich warunkach. No dobra, ja może wysupłam, ale czy znajdzie się jeszcze z 5tys innych takich osób?!
Odpowiedz cytując