|
No dobra, ale ja bym na przykład chciał se usiąść na środku trybuny wschodniej, na pięterku oczywiście, mieć dobry widok, czyli generalnie standardzik - ide na stadion, se oglądam, bez wychylania się zza bramki czy jakiegoś rogu czy innego winkla.. i oto mam płacić za ten niebanalny luksus 50zł, w polskich warunkach. No dobra, ja może wysupłam, ale czy znajdzie się jeszcze z 5tys innych takich osób?!
|