nicolas napisał(a):

|
To policzek w twarz fanatyków. Tylko i wyłącznie. Bo nie łudźmy się, że przy takich stawkach NOWI kibice ruszą rodzinami, tabunami tyłki na nowe trybuny.
|
ale pierdzielicie farmazony.
fanatycy mają bilety za 20zł i jak dla mnie to cena zajebista, nawet nie spodziewałem się że tak będzie i trybunę południową zapełnimy. a ceny 30-40zł za oglądanie meczu w dużym komforcie na nowiutkiej i w pełni nowoczesnej trybunie to tak naprawde bardzo dobra cena. miejsca koło vipów 50zł. zobaczcie choćby ceny na Legii lub na innych stadionach. ceny jak na tylko dwie trybuny oddane rewelacyjne. nawet jeśli po oddaniu całego stadionu takie zostaną to będą dobre, nie oszukujmy się, kibice chcący się poczuć jak na europejskim stadionie i w wysokim standardzie oglądać mecze są w stanie raz na 2 tygodnie zapłacić 40-50zł i to spokojnie.