Acapelo napisał(a):

|
Dzisiaj bardzo dobrze Cikos gral... beznadziejny Pawelek(i nie chodzi o czerwona) mam nadzieje ze nie przedluza kontraktu z tym dziadem...
|
ta super gral. wes ogladnij jeszcze raz mecz, robili z nim co chcieli, w ofensywie 1 rajd. Pawelek racja te jego piastkowania
Gra Wisly wygladala jako tako. mogla sie podobac gra po ziemii, ale niestety nic z tego nie wynikalo.
brak klasowych zawodnikow daje o sobie znac:(