Wyświetl pojedynczy post
kuba16
Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35267
Stary 11.09.2010, 00:59
Acapelo napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj bardzo dobrze Cikos gral... beznadziejny Pawelek(i nie chodzi o czerwona) mam nadzieje ze nie przedluza kontraktu z tym dziadem...
ta super gral. wes ogladnij jeszcze raz mecz, robili z nim co chcieli, w ofensywie 1 rajd. Pawelek racja te jego piastkowania

Gra Wisly wygladala jako tako. mogla sie podobac gra po ziemii, ale niestety nic z tego nie wynikalo.

brak klasowych zawodnikow daje o sobie znac:(
Odpowiedz cytując