Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3037
Stary 11.09.2010, 00:57
Analizując ponownie temat biletów dochodzę do wniosku że ceny biletów na parterze i na piętrze nie mogą byc takie same daletego uważam że ceny na parterze powinny wynosić:
- narożnik 20zł
- boki 30zł
- środek 40 zł
Analogiczne miejsca na piętrze powinny być droższe o 5 zł albo o 10 zł jeśli klub uważa że za tanio. Ale podkreślam że takie same ceny na piętrze i na parterze to paranoja, gdyż wiadomo e najpierw ludzie wykupią miejsca na piętrze a co za tym idzie przy mniejszym obłożeniu meczu parter będzie pusty a co za tym idzie stadion w tv bedzie wyglądał na pusty. Poza tym skoro na piętrze jest lepsza miejscówka to powinna być droższa
Odpowiedz cytując