Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15174
Stary 10.09.2010, 23:59
Zanim będzie można wpuścić 33tys kibiców, to jeszcze trochę wody w Wiśle upłynie.
Ja mam wielką nadzieję, że SKWK wywalczy całą trybunę południową na młyn, aż po ponowne otwarcie trybuny północnej. Nie wpuszczać kibiców gości i tyle.
Odpowiedz cytując