Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18139
Stary 10.09.2010, 23:44
wieczor napisał(a):Wyświetl post
Wie ktos moze od kiedy maja byc rozprowadzane wejsciowki na korone ? i w jakiej cenie (na nowa trybune)
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/wr22acamy/

OLE
Odpowiedz cytując