Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35263
Stary 10.09.2010, 23:21
Ja wogole nierozumiem jak mogla zrodzic sie taka chora wizja aby wyprzedac obronców zostawiajac 2 kompletnie ziielonych jak na polskie warunki gry -Bunoze i Cikosa .Zastanaiwam sie czyja to byla wizja ,bo w normalnym klubie takie zdarzenie nie mial by miejsca.Nieprzypominam soebie zebym kiedyskolwiek slyszal zeby ktorys klub majac duze cele pozbywal sie calej obrony.
jak sie dzis widzalo co sie dzialo z tylu i jak Grosicki wkrecal ich w ziemie to chialo az sie wyc ,i chwycic za jaja tego co tak roz***al nam obrone.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując