Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
wieczor
Member
Od: 09.2010
Offline
#
18135
10.09.2010, 21:45
Wie ktos moze od kiedy maja byc rozprowadzane wejsciowki na korone ? i w jakiej cenie (na nowa trybune)
wieczor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wieczor
Znajdź inne posty napisane przez wieczor