Wyświetl pojedynczy post
wieczor
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18135
Stary 10.09.2010, 21:45
Wie ktos moze od kiedy maja byc rozprowadzane wejsciowki na korone ? i w jakiej cenie (na nowa trybune)
Odpowiedz cytując