Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35262
Stary 10.09.2010, 21:39
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
to skończymy jesień gdzieś w okolicy 8-10 miejsca w tabeli....
A tam.
Może i mamy braki, ale któż ma nas tak masowo wyprzedzać? Lechia ? Bełchatów? Zagłębie?

Już nie popadajmy w paranoję, nie rywalizujemy z mocarzami.
Odpowiedz cytując