PotiWisla napisał(a):

|
Pawełek to sie nie nadaje do grania w ekstraklasie. Fakt faktem ze gra wygladała lepiej niż w ostatnich meczach ale bez obrony to my za daleko nie zajdziemy. Jaga nie pokazała nic poza kontrami.
|
Jak dobrze on gra... na treningach!

Chociaż nie winie go za dzisiejszy, ostateczny rezultat.
Milan Jovanić!
"Wisła Kraków za tydzień będzie miała szanse z Koroną Kielce na swoim nowym stadionie" mhm żebyś się nie przeliczył.