Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#572
Stary 10.09.2010, 21:21
PotiWisla napisał(a):Wyświetl post
Pawełek to sie nie nadaje do grania w ekstraklasie. Fakt faktem ze gra wygladała lepiej niż w ostatnich meczach ale bez obrony to my za daleko nie zajdziemy. Jaga nie pokazała nic poza kontrami.
Jak dobrze on gra... na treningach!
Chociaż nie winie go za dzisiejszy, ostateczny rezultat.
Milan Jovanić!

"Wisła Kraków za tydzień będzie miała szanse z Koroną Kielce na swoim nowym stadionie" mhm żebyś się nie przeliczył.
Odpowiedz cytując