|
Jest lepiej, pretensji do Pawełka tu mieć nie można, w innym wypadku mielibyśmy 3-1 i po meczu w 74 min. a tak to chyba grali jakoś do końca. Jak dla mnie Sobol nie nadaje się na kapitana-zupełnie bezproduktywny. Paljic na lewej obronie na plus. Rios na duży plus. Cleber z Bunoza...to nie wymaga komentarza.
Będzie lepiej.
|