Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#531
Stary 10.09.2010, 21:10
o matko, 95 min. i słupek... Gdyby to byli nasi rywale, to daję sobie rękę uciąć, żeby strzelili.

Wisła miała dziś dużo pecha + słabą obronę. Za to jeśli chodzi o ofensywę, zdecydowanie widać progres, więc jestem dobrej myśli. Do następnego meczu.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując