Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.09.2010, 21:01
kondzio7 napisał(a):Wyświetl post
ludzie weźcie się co poniektórzy .......***** w łeb! drużyna jest w przebudowie, dobrze wiemy że trener dopiero wpaja zawodnikom swoje a wy tu lamentujecie! że środek tabeli, że góra trzecie miejsce! dajcie temu trenerowi czas! przegrywamy na wyjeździe z drużyną która gra obecnie najlepszą piłke w lidze! efekty przyjdą, tylko trzeba dać trenerowi czas!
Wiesz na czym polega przebudowa? Na sprzedaży i kupowaniu, a nie na wyprzedaży!
Odpowiedz cytując