kondzio7 napisał(a):

|
ludzie weźcie się co poniektórzy .......***** w łeb! drużyna jest w przebudowie, dobrze wiemy że trener dopiero wpaja zawodnikom swoje a wy tu lamentujecie! że środek tabeli, że góra trzecie miejsce! dajcie temu trenerowi czas! przegrywamy na wyjeździe z drużyną która gra obecnie najlepszą piłke w lidze! efekty przyjdą, tylko trzeba dać trenerowi czas!
|
Wiesz na czym polega przebudowa

? Na sprzedaży i kupowaniu, a nie na wyprzedaży!