Wyświetl pojedynczy post
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#473
Stary 10.09.2010, 20:51
Sobol chyba jednak najlepsze lata ma za sobą, bo wszystkie piłki do tyłu, zero gry głową, zero strzałów, brak dynamiki, odpuszczanie krycia....a to był mój ulubiony zawodnik. Szkoda
Odpowiedz cytując