Temat
:
[5. Kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 10 września, piątek godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
MMTS
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22
Offline
#
473
10.09.2010, 20:51
Sobol chyba jednak najlepsze lata ma za sobą, bo wszystkie piłki do tyłu, zero gry głową, zero strzałów, brak dynamiki, odpuszczanie krycia....a to był mój ulubiony zawodnik. Szkoda
MMTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MMTS
Znajdź inne posty napisane przez MMTS