Temat
:
[5. Kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 10 września, piątek godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
krakfilm
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
463
10.09.2010, 20:47
Ale jak się kokosi ten Kurto! Widzi, że zepsółp rzegrywa, ma szanse zagrac w ekstraklsie to powienien zapierniczać z tym ubieraniem się a to trwa kilka minut!
krakfilm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krakfilm
Znajdź inne posty napisane przez krakfilm