Temat
:
[5. Kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 10 września, piątek godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice
Offline
#
395
10.09.2010, 20:09
Jaga po tych wszystkich zapowiedziach nic nie gra, tylko kopie do przodu i liczy na błędy naszej obrony, ktore niestety sie zdarzają, i to non stop. No ale płacimy frycowe za przemiany, miejmy nadzieje ze warto..
Fuks
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Fuks
Znajdź inne posty napisane przez Fuks