Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#390
Stary 10.09.2010, 20:08
wislak1986 napisał(a):Wyświetl post
Pomyśleć, że gdyby nie szczeniackie zachowanie części osób związanych z Wisłą to mielibyśmy dzisiaj choć jednego napastnika.
Dokładnie. To mnie najbardziej wkurza. I skoro ten karny już był to cieszę się, że Franek do niego podszedł i tak a nie inaczej go wykorzystał.

Póki nie będzie wzmocniona obrona to ja nie widzę tego najlepiej. Może Chavez?
Odpowiedz cytując