wislak1986 napisał(a):

|
Pomyśleć, że gdyby nie szczeniackie zachowanie części osób związanych z Wisłą to mielibyśmy dzisiaj choć jednego napastnika.
|
Dokładnie. To mnie najbardziej wkurza. I skoro ten karny już był to cieszę się, że Franek do niego podszedł i tak a nie inaczej go wykorzystał.
Póki nie będzie wzmocniona obrona to ja nie widzę tego najlepiej. Może Chavez?