Panowie, wyluzujcie; przeciez trener jest dopiero 3ci tydzień a już to zaczyna wygladac sensownie. Potrenuja, zgrają się, poprawi im się kondycha, Cikosz nauczy się kryć przodem a nie bokiem

i będzie dobrze. Jak na razie Jaga gra koszmarnie z kontry - jesli koncepcja druzyny aspirujacej do mistrzostwa, na wlasnym boisku polega na grze z kontry to nie matrwcie sie - mistrzem to oni raczej nie beda.