|
Szkoda, że Cleber póki co psuje nam zajebisty mecz. Takiego spokoju, rozegrania, gry piłką dawno nie widziałem... Boguski przyjmuje normalnie piłkę, Żuraw z Riosem mieszają jak chcą, Brożek wybiega po piłkę... Dla mnie szok. A zobaczycie nasi wyjdą tak zmotywowani, że wygramy to dzisiaj.
|