Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
ksero87
Junior Member
Od: 03.2008
Skąd: Smolanka
Offline
#
15169
10.09.2010, 18:45
dach nad okrąglakiem.. a nie lepiej to ustrojstwo rozpieprzyć ? tak wiem nierealne.. a ktoąś kumaty może mi wyjasnić czy nie dałoby rady nad okrąglakiem pacnąć chociaż jakiejś konstrukcji pod mini trybunę ?
ksero87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ksero87
Znajdź inne posty napisane przez ksero87