Wyświetl pojedynczy post
ksero87
Junior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Smolanka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15169
Stary 10.09.2010, 18:45
dach nad okrąglakiem.. a nie lepiej to ustrojstwo rozpieprzyć ? tak wiem nierealne.. a ktoąś kumaty może mi wyjasnić czy nie dałoby rady nad okrąglakiem pacnąć chociaż jakiejś konstrukcji pod mini trybunę ?
Odpowiedz cytując