Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35253
Stary 10.09.2010, 17:55
Mieli 2 tygodnie jak się niecierpliwili powinien ktoś z klubu skiknąć do Stambułu i załatwić co trzeba.
Mówi się trudno, jakoś to przeżyjemy.
Ale jeśli na następny mecz nie przyjdzie certyfikat to trzeba polecieć tam i Turasom zrobić jesień średniowiecza.
Ostatnio edytowane przez tofik : 10.09.2010 o godz. 17:58.
Odpowiedz cytując