Mieli 2 tygodnie jak się niecierpliwili powinien ktoś z klubu skiknąć do Stambułu i załatwić co trzeba.
Mówi się trudno, jakoś to przeżyjemy.
Ale jeśli na następny mecz nie przyjdzie certyfikat to trzeba polecieć tam i Turasom zrobić jesień średniowiecza.
