|
Golański bardzo by się przydał. Na prawej stanowiłby alternatywę dla słabiutkiego Cikosza, mógłby grać też na lewej. A tak to kolejna porażka. Nie wyobrażam sobie rundy z taką obroną - jak Cleber wyleci ze składu (wiek, jego organizm już tyle nie wytrzyma) to skończymy jesień gdzieś w okolicy 8-10 miejsca w tabeli....
|