Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35251
Stary 10.09.2010, 17:52
Golański bardzo by się przydał. Na prawej stanowiłby alternatywę dla słabiutkiego Cikosza, mógłby grać też na lewej. A tak to kolejna porażka. Nie wyobrażam sobie rundy z taką obroną - jak Cleber wyleci ze składu (wiek, jego organizm już tyle nie wytrzyma) to skończymy jesień gdzieś w okolicy 8-10 miejsca w tabeli....
Odpowiedz cytując