Wisła zaczyna mieć problemy jak każdy gracz FMa

Czyli kasa jest, ale niestety klub nie ma takiej reputacji, by jakościowo dobrzy zawodnicy chcieli tu przyjść. Na dobrą sprawe nie wiemy ilu ciekawych graczy nie zgodziło się na grę w Polsce. Nie krytykowałbym zarządu, bo nie wszystko jest w ich rękach.
Miejmy nadzieje, że uda się kogoś zwerbować w zimie.