Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35250
Stary 10.09.2010, 17:50
Wisła zaczyna mieć problemy jak każdy gracz FMa Czyli kasa jest, ale niestety klub nie ma takiej reputacji, by jakościowo dobrzy zawodnicy chcieli tu przyjść. Na dobrą sprawe nie wiemy ilu ciekawych graczy nie zgodziło się na grę w Polsce. Nie krytykowałbym zarządu, bo nie wszystko jest w ich rękach.
Miejmy nadzieje, że uda się kogoś zwerbować w zimie.
Odpowiedz cytując