|
certyfikat Boukhariego nie dotarł - wg mnie jesteśmy w dupie, nie widzę zawodnika który poprowadzi grę :(
ps. swoją drogą to jest to żenujące - dwa tygodnie temu prezentujemy zawodnika i od tego czasu nie uzyskaliśmy jego certyfikatu...
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 10.09.2010 o godz. 17:56.
|