|
od kilku dni mam sagema my x 411. problem polega na tym że jak włąncze dzwięki(przyciskiem *) to jest sama wibracja przy polaczeniu lub sms. co jest grane? moze jakis profil albo tryb trzeba zmienic? co zrobic aby był dzwonek jak ktos dzwoni?
Powód: przypadkowe klikniecie
Ostatnio edytowane przez fifi1906 : 10.09.2010 o godz. 17:26.
"Wisła To My!! Lepsza Strona Błoń i Duma Tego miasta!!"
|