Wyświetl pojedynczy post
Borinho
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35247
Stary 10.09.2010, 17:24
Ja tam uważam że już Wisła się przejadła piłkarzykom bo inną mentalność mają teraz !!!... W każdym klubie zaczynają solidnie płacić a nie tylko w Wiśle więc po co bić się o jakieś cele czuć presję lepiej grać w takiej Koronie ... itp byle tylko kasa się zgadzała.... Kiedyś przejście do Wisły oznaczało prestiż bo grali tu najlepsi Polscy piłkarze i można było podnieść swoje umiejętności sprawdzić się i ewentualnie później podpisać dobry kontrakt za granicą ...
Teraz jakoś brakuje już takich graczy tak myślących niestety...
Druga rzecz to Golański ma już 30 lat i chyba 2 lata praktycznie nie grał więc może i lepiej że do nas nie przyjdzie
Ostatnio edytowane przez Borinho : 10.09.2010 o godz. 17:27.
Borinho
Odpowiedz cytując