Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35244
Stary 10.09.2010, 16:58
Dokladnie, jasno przeciez jest napisane ze chodzi o dlugosc kontrakt.. i mam nadzieje ze wladze klubu pojda po rozum do glowy i beda podpisywac kontrakty adekwatne do danego grajka (dlugosc kontraktu).. a wiec tak, Golanski jest jedna wielka niewiadoma, wiec na rok mozna zaryzykowac, 3 lata to zbyt duzo, a ze poszedl do Korony to nasuwa sie jeden komentarz.. koles widocznie juz nic nie chce wskorac.. po prostu posiedziec w tej Koronie, cos tam pograc i miec ustawiona pensje na 3 lata(wystarczy jak dla niego) i koniec kariery.. za duzo mielismy grajkow, ktorzy mieli za dlugie kontrakty przez co tracimy setki tysiecy euro.. i nie moze byc tak, ze Golanski bedzie dyktowal warunki Wisle, dyktowac to on sobie moze takiej Koronie, to ze Wisla ma slabszy okres nie oznacza ze mozna ja traktowac jak durnia.. to dalej jeden z klubow w ktorym chce grac 95% (5% to osoby typowo lecace za hajsem i osoby typu Arboleda, Peszko, Rybus, Chinyama, ktorzy co logiczne nigdy nie przejda do Wisly czy tak jak Pawel Brozek, Baszczu czy Malecki do Legi czy Amiki) Polskich pilkarzy.. i Wisla nie bedzie na kolanach prosic Golanskiego zeby zmienil swoja dezycje.. nie pasuje to do widzenia
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 10.09.2010 o godz. 17:11.
Odpowiedz cytując