Temat
:
[5. Kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 10 września, piątek godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
badyll1906
Member
Od: 08.2010
Offline
#
257
10.09.2010, 16:56
For_FuN_
napisał(a):
Mozna odwrocic twoje pytanie...kto to jest Bunoza, Cikos i Paljic
? Trudno wymagac od pilkarza 22-letniego i 20-letniego by byli etatowymi reprezentantami Polski(zreszta to jest czegos wykladnik?), a przeciez cala kariera dopiero przed nimi. Parodia jest, ze zespol ktory podobno walczy o MP, ma jedynie 1 klasowego stopera, ktory w dodatku zaraz konczy kariere
. O bocznych obroncach nie wspominam, bo tego juz nawet nazwac nie mozna(1 spadl z ligi slowackiej i w kazdym meczu nawet najwiekszy ogorek z ligi polskiej nim kreci, a drugi prawy nie poradzil sobie w I-szej lidze polskiej). W dodatku Bunoza, ktory ma szybkosc i zwrotnosc furmanki...
jak masz tak narzekac to lepiej nic nie pisz, idz na fora innych klubów i wychwalaj ich zawodników, bądź gnoj wszystkich równo
badyll1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do badyll1906
Znajdź inne posty napisane przez badyll1906