Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
midu
Member
Od: 10.2003
Offline
#
3026
10.09.2010, 15:24
a wie ktoś co biletami na Korone? został tydzień do meczu,zero informacji, czyzby znowu mecz na SS?
midu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do midu
Znajdź inne posty napisane przez midu