Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15161
Stary 10.09.2010, 14:19
Jeżeli zagramy na SS... nie możemy od tak po prostu iść tam na kolejny mecz udając, ze nic się nie dzieje, że gramy u siebie.
Nasz daszek wejściowy będzie wyżej położony niż dach trybun na Kałuży
Odpowiedz cytując