|
To sa miejsca z zaburzona widocznoscia.. takie miejsca sa tez na Legii (tak na tym super-hiper-mega nowoczesnym stadionie) a takze na Cracovii (rowniez hiper-super-podstwietlanym stadionie), takie miejsca sa czyms normalnym i sprzedaje sie na nie tansze bilety..
a jesli pijesz do tego trzeciego.. to jak wyzej.. takie wizki mozna zrobic na kazdym stadionie, na sile ktos chce wstawic tam bieznie czy kort tenisowy i mysli ze swieci.. ani to smieszne ani nie osmiesza miasta, tylko Wisle i zniecheca potencjalnych kibicow do przyjscia na stadion, wiecej myslec.. moze chcial dobrze, ale wyszlo ch..
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 10.09.2010 o godz. 14:23.
|