1 i 2 Ale nie rozumiem co Rydzyk miałby zobaczyć w ewentualnej nowej formacji, że byłaby dla niego lepsza od PiSu? Taka partia byłaby zapewne bardziej na lewo od PiSu w kwestiach światopoglądowych i bardziej na prawo w kwestiach gospodarczych, czyli nie mieliby za bardzo czego moherom zaproponować.
3.Może i masz rację, niestety...
4. Krótko mówiąc, trzeba poczekać, aż obecna elita powymiera.
EDIT: Sorry za rozmywanie, ale właśnie usłyszałem w radiu reklamę... Turnieju Piłkarskiego im. Donalda Tuska!

Normalnie kultem jednostki mi to zajeżdża. Donald Tusk dba jak nikt o polski sport! Donald Tusk najlepszym przyjacielem dzieci!
