Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15150
Stary 10.09.2010, 12:46
Dziwi mnie, ze nie ma zadneij informacji odnosnie biletow na Korone ale potem skojarzylem, ze przeciez Wisla
nie odebrala stadionu, nie ma podpisanej zadnej umowy, a organizatorem meczu kadry bylo miasto i MZPN.
Tydzien to bardzo malo czasu takze radzilbym sie przygotowac psychicznie, ze mozemy zagrac na SS.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując