|
Dziwi mnie, ze nie ma zadneij informacji odnosnie biletow na Korone ale potem skojarzylem, ze przeciez Wisla
nie odebrala stadionu, nie ma podpisanej zadnej umowy, a organizatorem meczu kadry bylo miasto i MZPN.
Tydzien to bardzo malo czasu takze radzilbym sie przygotowac psychicznie, ze mozemy zagrac na SS.
|