Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15149
Stary 10.09.2010, 12:46
Ela napisał(a):Wyświetl post
Skoro jest decyzja o malowaniu to chyba powierzchnia betonu zostanie wcześniej oszlifowana.

To konieczność przecież.


Inaczej powstanie coś w stylu obiektów pomalowanych wg ukraińskiej szkoły renowacji zabytków.
( nakładanie kolejno na siebie warstw farby, bez uprzedniego czyszczenia detali )
Ty to wiesz.
Ja też to wiem.
Czy wie o tym inwestor?
Oszlifowana? To kupa roboty.
Wolę poczekać na rewelacje mav23 - podejrzewam, że żadne szlifowanie nie wchodzi w grę.
Pamiętam zdjęcie z próbek farby na betonie stadionu. Kładziono je bez szlifowania betonu, więc obawiam sie, że będziemy mieli ukraiński zabytek


mav23 napisał(a):
Nikt też sobie nie wyobraża że kolor położony będzie na nie przygotowaną powierzchnie należy ją oszlifować i wygładzić nierówności - zadanie wykonawcy
ja sobie to doskonale wyobrażam. Nawet bez większego wysiłku
Ostatnio edytowane przez FraMat : 10.09.2010 o godz. 12:48.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując