Ela napisał(a):

Skoro jest decyzja o malowaniu to chyba powierzchnia betonu zostanie wcześniej oszlifowana.
To konieczność przecież.
Inaczej powstanie coś w stylu obiektów pomalowanych wg ukraińskiej szkoły renowacji zabytków.
( nakładanie kolejno na siebie warstw farby, bez uprzedniego czyszczenia detali )
|
Ty to wiesz.
Ja też to wiem.
Czy wie o tym inwestor?
Oszlifowana? To kupa roboty.
Wolę poczekać na rewelacje mav23 - podejrzewam, że żadne szlifowanie nie wchodzi w grę.
Pamiętam zdjęcie z próbek farby na betonie stadionu. Kładziono je bez szlifowania betonu, więc obawiam sie, że będziemy mieli ukraiński zabytek
mav23 napisał(a):
|
Nikt też sobie nie wyobraża że kolor położony będzie na nie przygotowaną powierzchnie należy ją oszlifować i wygładzić nierówności - zadanie wykonawcy
|
ja sobie to doskonale wyobrażam. Nawet bez większego wysiłku