mav23 napisał(a):

czy ten brak jest powodem do wstrzymania robót na całej budowie Wygodnie jest powiedzieć brakuje nam dokumentacji.
A z tą dużą częścią projektu wschodniej to już gruba przesada - bardzo gruba.
|
Czyli jednak wciąż wisicie jakieś projekty wnętrz wschodniej?
Jak nie masz projektu na wnętrze północnej, to jak zrobić przetarg / zamówienie?