Wyświetl pojedynczy post
Bartii
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Z wawelskiego grodu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15125
Stary 10.09.2010, 09:44
Pioneer napisał(a):Wyświetl post
Wbiłeś kibicom Wisły nóż w plecy, swoim prześmiewczym artykułem dałeś innym jasny sygnal do wyśmiewania i szydzenia zarówno z samej Wisły Kraków jak i jej kibiców. Przeciętny człowiek czytając twój artykuł nie śmieje się z Majchrowskiego czy Obtułowicza tylko z samej Wisły. Niestety, taka jest prawda. Jak dla mnie od dzisiaj powinieneś być persona non grata na nowym stadionie.
Bez przesady, na poczatku bylo to zabawne, a potem dopiero wyszla z tego glupia sprawa... i na tym to zakonczyc i skupic na wazniejszych sprawach, tak czy siak wazne ze media sie tym interesuja i to sie liczy
Wisła najlepszym klubem na świecie.
Odpowiedz cytując