Pioneer napisał(a):

|
Wbiłeś kibicom Wisły nóż w plecy, swoim prześmiewczym artykułem dałeś innym jasny sygnal do wyśmiewania i szydzenia zarówno z samej Wisły Kraków jak i jej kibiców. Przeciętny człowiek czytając twój artykuł nie śmieje się z Majchrowskiego czy Obtułowicza tylko z samej Wisły. Niestety, taka jest prawda. Jak dla mnie od dzisiaj powinieneś być persona non grata na nowym stadionie.
|
Bez przesady, na poczatku bylo to zabawne, a potem dopiero wyszla z tego glupia sprawa... i na tym to zakonczyc i skupic na wazniejszych sprawach, tak czy siak wazne ze media sie tym interesuja i to sie liczy