|
Ja osobiście jestem porażony, że poza dużą grupą przychylnych, część kibiców wzięła mnie za wrogiego klubowi. Niestety Interia przegięła i manipuluje moim pomysłem, dając prowokujące nagłówki, odchodząc od meritum sprawy, dążąc raczej do wzburzenia kibiców. Poczułem się zmuszony nawet do usunięcia felietonu z własnej strony, facebooka, napisałem też do Interii o przywrócenie właściwej wymowy akcji, albo usunięciu tematu.
Dostałem też kilka pogróżek. Dziwię się takim działaniom, bo więcej pewnie nikt nie zawalczy w dobrej sprawie. Swoją drogą, wyobrażałem sobie nawet taki finał "konkursu", że wraz z wielką grupą kibiców idziemy z pracami konkursowymi do prezydenta. Rozgłos nieprawdopodobny, dyskusja na świeczniku, myślę, że brakujące pieniądze na stadionowe braki cudownie by się odnalazły. No, ale trudno. Skoro w ten sposób zostałem odebrany przez część kibiców, chyba zmuszony jestem wycofać się. Pzdr
|