kohprzem'68 napisał(a):

Co komu przeszkadza radosna twórczośc tego czy owego tym bardziej że po za propozycjami zagospodarowania tych przestrzeni które co najmniej o 7 metrów są przegieciem biorąc pod uwagę czasy i standardy wykonania, napisał całą prawde .
Mnie osobiście nie pasuje że robią z nas wała od kilku lat i jeszcze bedziemy razem z klubem ponosic odpowiedzialnośc a może i koszty tego fajansu który teraz wciskają jako szczyt nowoczesności , wiec daj sobie siana z tym odsyłaniem na drugą strone błoń bo czas przeżutów już minął .
|
radosna tworczosc - ludzie do pracy idzcie bo wam sie w d.. porzewracalo z nudow sory ale jestem tak wku.... na ten artykul ze ....