Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15118
Stary 10.09.2010, 08:08
Też nie jestem szczęsliwy że barney22 podjął akurat te problemy które podjął ale dzięki niemu jest głośno o stadionie i Maichrowski musi się do tego publicznie ustosunkować albo poprzez wypowiedzi - kolejne zresztą- albo poprzez działania poprawiajace choć częśc błędów .Inaczej sam się jeszcze bardziej pogrąży. Więc spokojnie. Owszem przy okazji tego artykułu Wisła jest wyśmiewana ale czy nie słusznie? Co robił klub od października 2009 do czerwca 2010r w sprawie stadionu? NIC NIE ROBIŁ. Co prawda nie jest to ich formalnym obowiazkiem ale nie interesować się co i gdzie będzie na stadionie, jak będzie wyglądać i czy im będzie pasować jest kretynizmem,debilizmem (wybrac lepsze) a tak właśnie było. Klub nie wykazał się niczym więc mała część tego skandalu spada na nich.
Odpowiedz cytując