Wyświetl pojedynczy post
Pioneer
Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15111
Stary 09.09.2010, 23:42
Wbiłeś kibicom Wisły nóż w plecy, swoim prześmiewczym artykułem dałeś innym jasny sygnal do wyśmiewania i szydzenia zarówno z samej Wisły Kraków jak i jej kibiców. Przeciętny człowiek czytając twój artykuł nie śmieje się z Majchrowskiego czy Obtułowicza tylko z samej Wisły. Niestety, taka jest prawda. Jak dla mnie od dzisiaj powinieneś być persona non grata na nowym stadionie.
Odpowiedz cytując