Wyświetl pojedynczy post
Bartii
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Z wawelskiego grodu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15108
Stary 09.09.2010, 22:37
Najwazniejszy problem to rozdysponowanie kasy na stadion (przeplacenie), elewacja, parking i pare niedorobek na trybunach w tym VIP i telebim... i na tym najlepiej sie skupic, szkoda miejsa na zarty typu "jak wykorzystac miejsce na 17 metrow" - ta sprawa jest juz dosc stara, i zeby bylo ok, wymagaloby wyburzenia calego stadionu, co juz teraz nie ma sensu.
Wisła najlepszym klubem na świecie.
Odpowiedz cytując