Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
chester
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Joli Bord
Offline
#
15105
09.09.2010, 22:02
wojti11795
napisał(a):
Już nam oddali i to mocniej
http://demotywatory.pl/2076351/Stadion-w-Krakowie
DRAMAT
to nam nieźle oddali
chester
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do chester
Odwiedź stronę domową użytkownika chester!
Znajdź inne posty napisane przez chester