Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15100
Stary 09.09.2010, 21:20
mikej napisał(a):Wyświetl post
Hmm... w Holandii taka toaleta byłaby chyba normalnie przyjęta.

Tak, tam jak dwóch kibiców Cracovii pcha sie w glinę, też jest normalne.
Odpowiedz cytując