marcinm napisał(a):

ktos moze cos dobrego polecic na wspomaganie zrzucenia zbednych kilogramów(oprócz oczywiscie ruchu )
|
najprościej wyrzucić zbędne przekąski i jeść z głową czyli najlepiej zrobisz jak sobie poczytasz w sieci co tak naprawdę jadłeś do tej pory i czy warto czymś innym to zastąpić lub całkiem się pozbyć

przed snem 2-3h już nie jedz
nie ma sensu brać jakiś spalaczy
dobra motywacja wystarczy
DIETA i RUCH i nic więcej do szczęścia nie trzeba
bez ćwiczeń dłużej Ci to zajmie ale będziesz zadowolony
