Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18114
Stary 09.09.2010, 19:53
marcinm napisał(a):Wyświetl post
ktos moze cos dobrego polecic na wspomaganie zrzucenia zbednych kilogramów(oprócz oczywiscie ruchu )
najprościej wyrzucić zbędne przekąski i jeść z głową czyli najlepiej zrobisz jak sobie poczytasz w sieci co tak naprawdę jadłeś do tej pory i czy warto czymś innym to zastąpić lub całkiem się pozbyć
przed snem 2-3h już nie jedz

nie ma sensu brać jakiś spalaczy
dobra motywacja wystarczy
DIETA i RUCH i nic więcej do szczęścia nie trzeba
bez ćwiczeń dłużej Ci to zajmie ale będziesz zadowolony
Odpowiedz cytując