Pawel.Busko napisał(a):

Zgodnie z duchem idei TSW, czyli Trenuj Sporty Walki chciałbym rozpocząć treningi SW. Jakie ośrodki/style walki polecacie? Oczywiście jak najbliżej AGH. Judo na AGH jest dobre? Czekam na porady
|
Swojego czasu najlepsze było Judo na Wiśle, nikt się z nimi nie równał. Myślałeś może o Krav Madze? (czy jak to sie tam odmienia)
-
Kiedy najpóźniej może dojść certyfikat Boukhariego, żeby mógł być zgłoszony na mecz z Jagą (jutro)? /chodzi mi o konkretną godzinę/